Praca przy komputerze
we własnym domu

Strona głowna
Wykonywanie zadań
Zamówienie strony
Kontakt

OFERTY

Maling
Sposób na bezrobocie
Ale oferta

Praca w domu !

ZARABIANIE
NA WYKONYWANIU ZADAŃ !

   Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy to dobrze trafiłeś, masz szansę na zarabianie pieniędzy przy wykonywaniu zadań dla naszej firmy. Zajęcie to jest bardzo popularne wśród wielu osób z całego kraju. Będziesz współpracował z nami ze swojego mieszkania nie odchodząc od swojego ulubionego komputera. Nie wymagamy od Ciebie absolutnie żadnego doświadczenia ani specjalnych umiejętności informatycznych. Wszystko co potrzebne do współpracy otrzymasz od nas e-mailem w załączniku. Otrzymasz szczegółowe opisy każdej czynności i do dzieła !

Zapłacimy Tobie pieniądze za wykonanie niżej opisanych zadań.
Za każdą wykonaną czynność otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie. Wykonywanie zadań jest całkowicie dobrowolne. Zajmiesz się tymi zadaniami, które chcesz wykonywać i masz do tego predyspozycje. Zadania są wielokrotnie powtarzane, czyli co jakiś czas możesz otrzymywać te same zadania do ponownego wykonania, albo zupełnie nowe, a tym samym Twój zarobek może się powiększać.

Możesz zarobić ok. 500 zł. miesięcznie lub dużo więcej !! Twoje zarobki są zależne od ilości wykonywanych zadań oraz od własnego zaangażowania. Wynagrodzenie płacimy 10–go dnia za miesiąc poprzedni. Nie musisz rejestrować swojej działalności gospodarczej, ponieważ umowę zlecenie lub o dzieło podpiszesz z naszą firmą. Współpraca dla osób z całej Polski praktycznie w kazdym wieku, musisz mieć skończone co najmniej 16 lat i więcej.

   Zadania reklamowe do wykonania dla naszej firmy:
  1. Umieszczanie bezpłatnych ogłoszeń w internecie - płacimy 3,10 zł. za ogłoszenia
  2. Wyszukiwanie stron internetowych w wyszukiwarkach - płacimy do 3,10 zł. za wyszukania
  3. Dodanie strony www do bezpłatnych autosurfów - płacimy  3,10 zł. za dodanie stron
  4. Dodanie strony www do bezpłatnych serwisów pikselkowych - płacimy 3,10 zł. za dodanie
  5. Dodanie strony www do serwisów TopListy - płacimy 3,10 zł. za dodanie stron
  6. Dodanie naszego linka do Twojej strony - płacimy 3,10 zł. za dodanie linków
  7. Dodanie naszego banera do Twojej strony - płacimy 3,10 zł. za dodanie banerów
  8. Zapisywanie się do programów partnerskich - płacimy 3,10 zł. za zapisy
  9. Wypełnianie krótkich ankiet - płacimy 3,10 zł. za wypełnienie ankiety
  10. Umieszczenie strony w internecie - płacimy  6,25 zł. za stronę !
  11. Polecanie nowych osób do współpracy - płacimy 6,25 zł. za każdą osobę poleconą !
Wszystkie kwoty brutto
Patrz opisy poszczególnych zadań
Kliknij tu

Zadań do wykonania będzie przybywać !
Nie trać okazji do zarabiania pieniędzy !
 Zapraszamy do współpracy !

zarabianie w internecie expresmail.hospes.pl

Zarabiaj w Sieci TOP 100
; PRACA PRZEZ INTERNET

Kopiowanie zabronione